STAPEK ponúka: debniace a železobetonárske práce ako subdodávateľ pre stavebné firmy

 

STAPEK, spol. s r.o. je stavebná spoločnosť ktorá vznikla rozčlenením spoločnosti KPstau, s.r.o. na 2 rovnocennné firmy,  (ktoré samostatne pokračujú v činnosti podnikania)  založeného v roku 2005.

 

Majiteľ a konateľ firmy STAPEK, spol., s r.o.,  Juraj Pék, s poskytovaním železobetonárskych a debniacich prác ako subdodávateľ pre stavebné firmy začínal v roku 2005 ako spolumajiteľ firmy KPstau, s.r.o.

profil/referencie-kpstau-01-s.jpg profil/referencie-kpstau-24-s.jpg profil/referencie-kpstau-02-s.jpg

Spoločnosť STAPEK, spol., s r.o., je zameraná na zhotovenie monolitických železobetónových konštrukcií s použitím systémových debnení bytových, občianskych a priemyselných objektov. Túto činnosť firma vykonáva formou subdodávky pre stavebné firmy - bez materiálu.

 profil/referencie-kpstau-04-s.jpg profil/referencie-kpstau-05-s.jpg profil/referencie-kpstau-07-s.jpg

Spoločnosť spolupracuje s významnými stavebnými firmami, a svoju činnosť vykonáva v Slovenskej Republike. Z čias spoločného podniku KPstau, spol., s r.o. firma a pracovníci firmy majú skúsenosti s poskytnutím svojich služieb pre výstavbu viac ako 30 polyfunkčných objektov.

 

Niektoré z našich referencií sú napríklad:

 

  • polyfunkčné objekty a bytové domy:
  • administratívna budova HTC Bratislava
  • administratívna budova FORTE EXTRA Bratislava
  • atď.

profil/referencie-kpstau-08-s.jpg profil/referencie-kpstau-10-s.jpg profil/referencie-kpstau-11-s.jpg

Firma zamestnáva 58 odborných pracovníkov na výkon tesárskych, a železiarskych prác.

Našim hlavným cieľom je neustále udržať kvalitu našich služieb a bezpečnosť našich zamestnancov - a tým zabezpečiť plynulú a bezpečnú výstavbu Vašich objektov.

 

Naši pracovníci sú u nás dlhodobo zamestnaný, čo zabezpačí ich kvalitne vykonanú prácu, pravidelné školenie v oblasti profesionality a bezpečnosti práce. Pre Vás ako investora to znamená dodržanie dohodnutých termínov, kvalitnú prácu a Vašu spokojnosť.

profil/referencie-kpstau-13-s.jpg profil/referencie-kpstau-15-s.jpg profil/referencie-kpstau-19-s.jpg 

 

Nech sa páči, pozrite si naše referencie >>